• Wpisów:255
  • Średnio co: 9 dni
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 16:55
  • Licznik odwiedzin:15 194 / 2323 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
basia1316
 
vikavikavika
 
Mogłabyś dodać mnie do obserwowanych ??
  • awatar I'm like a drug.: Zobaczy się .. ciężko u mnie z tym , tam trafiają wyjątkowi.Którzy czytają , komentują mój blog i ja robię również to samo..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

basia1316
 
caroo45
 
Dzięki Mogłabyś dodać mnie do obserwowanych ??
 

basia1316
 
gumisia1234567890
 
Blog jest naprawdę fantastyczny Masz świetne wpisy Zapraszam do mnie ;D I jeśli możesz dodaj mnie do obserwowanych
 

basia1316
 
whateverxd
 
Mogłabyś dodać mnie do obserwowanych ??
  • awatar whateverxd: nie dodaje ludzi do obserwowanych jeżeli naprawdę nie polubię ich bloga -.- a tym bardziej kiedy ktoś mnie o to prosi -.-
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Nie przegap"

Przyjaźń była mą radością,
lecz poczułam, że czegoś mi brak.
Teraz wiele wątpliwości
pojawiło się i wad.
Nie wiem co mi czas przyniesie,
czy tam miłość będzie gdzieś,
dlatego by ślad dostrzec
muszę rozglądać się,
by mej szansy nie przegapić
na spotkanie Cię.
Bo ode mnie to zależy,
czy dostrzege ją czy nie.
 

 
Od ponad roku jestem Directionerką z czego jestem bardzo dumna. 1D składa się z pięciu nastolatków kochających zabawę, którzy dzielą się swoją miłością do muzyki z całym światem. Może krótko każdego opisze
Harry Edward Milward Styles urodził się 1 lutego 1994 roku w Holmes Chapel, Cheshire, Wielka Brytania. Jego cechą charakterystyczną są bujne loki i zielone oczy. Styles był wokalistą w zespole White Eskimo. Ma starszą siostrę Gemmę.


Niall James Horan urodził się 13 września 1993 roku w Mullingar w Irlandii. Ma starszego brata Greg'a. Niall gra na gitarze. Naturalnym kolorem jego włosów jest brąz, ale Niall farbuje je na blond. Ma niebieskie oczy.


Liam James Payne urodził się 29 sierpnia 1993 roku w Wolverhampton w Wielkiej Brytanii. Ma dwie starsze siostry: Ruth i Nicole.Liam brał udział w przesłuchaniach do V edycji X Factor gdy miał 14 lat (2008 rok), lecz odpadł na etapie w domu Cowell'a, gdyż ten uważał, że Payne jest jeszcze za młody i kazał mu wrócić w ciągu dwóch lat. Kolejne przesłuchanie zakończyło się sukcesem. Aktualnie spotyka się z tancerką Danielle Peazer.


Zayn Jawadd Malik urodził się 12 stycznia 1993 roku w West Lane Baildon. Aktualnie mieszka w Londynie. Ma trzy siostry - jedną młodszą i dwie starsze. Zayn w połowie jest pakistańczykiem (po ojcu), a w połowie brytyjczykiem ( po matce ). Zawsze nosi ze sobą lusterko. Styles mówi, iż pomimo tego, że Zayn ma najkrótsze włosy, to przy ich układaniu spędza najwięcej czasu. Ma brązowe oczy i jest ciemnym brunetem. Aktualnie spotyka się z Perrie Edwards z Little Mix.


Louis William Tomlinson urodził się 24 grudnia 1991 w Doncaster, South Yorkshire, Wielka Brytania. Ma cztery młodsze siostry. Na przesłuchaniu do X Factor'a dostał same pozytywne komentarze od wszystkich trzech jurorów. Ma niebiesko-zielone oczy. Obecnie Tomlinson spotyka się z Eleanor Calder.
 

 
Hej Na tym blogu będę zamieszczać różne piosenki, bądź też zdjęcia. Mogą pojawić się notki związane z moimi pasjami, ale też opowiadanie, jak i co nieco o 1D lub innych zespołach, które lubię Jest to mój pierwszy blog, więc proszę o wyrozumiałość Miłego oglądania